ITEM Dnipro Global 2019


Дата: 3 листопада 2019
Місце: Дніпро, вул. Шолом Алейхема, 4/26
Вартість: від $35

03 листопада в Дніпрі відбудеться масштабна IT-конференция ITEM Dnipro Global 2019

Провідними темами цьогоріч стануть Business Growth, Sales & Marketing, Project & People Management.

Як зазначила співзасновник та CEO ITEM Dnipro Анна Іжевська: «8 років проведення — це не тільки обов’язок відповідати вже заявленим стандартам, а потужний стимул рости далі, обирати ще актуальніші теми та найкращих спікерів. Ми готові дивувати.»

Тож, учасники конференції отримають практичні кейси, методи, фреймворки та інструменти, вже готові до використання, щоб створювати, запускати та масштабувати дійсно інноваційні програмні продукти. Побачать наочні приклади успішного втілення їх у життя. У наших учасників буде можливість познайомитись і поспілкуватись особисто з успішними підприємцями, керівниками українських і міжнародних компаній, лідерами думок. Це потужний мотиваційний заряд, що здатний змінити стратегію бізнеса і особистого кар’єрного розвитку.

Програма конференції буде ще більш насичена. За тематичною і цільовою доцільністю вона поділена на три потоки:

Business Growth.
Для СЕО, СОО, СFO, Head/VP of Growth компаній, Business Development менеджерів.
Коли бизнес досягає певної точки росту, він шукає додаткові опції, щоб отримати більше прибутку. Трек Business Growth саме про стратегії розвитку бізнесу через продаж value-added послуг.

Sales & Marketing.
Для Sales менеджерів, Head of Sales, Business Development менеджерів, СМО або СЕО компаній.
Психологія продажів. Правильно побудовані маркетингові стратегії та стратегії продажів і як результат — Enterprise компанії в портфоліо клієнтів.

Project & People Management
Для PM, CEO, HR менеджерів, Start-up компаній, компаній, що є успішними, сформувалися і свідомо будують концепцію свого розвитку.
Основу кожної інноваційної задумки складає підготовлений грунт для її успішної реалізації. Важливо не тільки те, що ти робиш, але і як ти це робиш. Трек Project & People Management про методи, які допомагають організаціям відкривати нові можливості і використовувати свій прихований потенціал.

За час існування спикерами ITEM були експерти із компаній-гігантів: Google, Facebook, Pinterest, Siemens, Microsoft, Oracle, Lenovо, Spotify, GitHub, Skype, Стэнфордского университета та інших з більш ніж 20 країн світу. Цьогорічна конференція не стане винятком і представить потужний склад доповідачів.

Актуальність, відповідність заявленим темам та практична цінність доповідей переглядається програмним комітетом конференції, до складу якого увійшли експерти з провідних українських компаній: DataArt, Intellias, Scrum Ukraine та інші.

Вже працює гаряча лінія ITEM +380675760301

Офіційний сайт конференції

Слідкуй за знижками. Встигни придбати квиток за вигідною ціною — до 05 липня діє знижка -50%.

Подія на Facebook