Autumn AI & Big Data Day 2019


Дата: 15 листопада 2019
Місце: Львів, вул. Стрийська, 199, Арена Львів
Вартість: 1600-2400 грн

15 листопада, у місті Лева вже вп’яте проводитимемо AI & Big Data Day 2019.

Конференція присвячена новітнім розробкам у сфері штучного інтелекту та обробки великих даних та розрахована на data scientist, розробників, стартап-підприємців, науковців, дата інженерів, інвесторів та усіх зацікавлених ІТ інноваціями!

Цього разу до нас приєднаються цікаві іноземні доповідачі, інвестори та творці справді успішних українських стартапів!

Серед них будуть:
- зірки світового масштабу у сфері штучного інтелекту та великих даних;
- українські доповідачі, що поділяться своїми напрацюваннями та новинками;
- цікаві стартапи, що досягнули світового визнання;
- спеціальні гості конференції.

Програма складатиметься з 5 потоків:
- Nowadays and future of AI — AI in Vertical Domains: цікаві приклади проектів з IoT / FinTech / EdTech / Robotics/ Autonomus driving / Adtech-MarkeTech / Legal Tech / eCommerce / Security та інших.

- Data Science Practice — Потік створений для всіх хто хоче дізнатися про останні тенденції, інструменти та найкращі практики від провідних фахівців у галузі Data Science, а також познайомитися зі своїми потенційними менторами та партнерами.

- Big Data & Data Engineering — Потік для розробників і науковців, хто створює нові технології і бажає познайомитися з успішними кейсами і реальними прикладами впровадження технологій на основі даних, які вже ефективно працюють на ринку сьогодні. Розкажемо як правильно збирати, зберігати і обробляти великі дані.

- Startups & Business — Цікаві розробки у сфері штучного інтелекту та великих даних, інвестиції в стартапи на основі AI. Доповіді про використання кращих інструментів, інсайди від експертів, унікальні знання з перших вуст.

- Workshops — Практичний потік, де у вас буде змога набути реальні навички у використанні сучасних інструментів аналізу даних.

Приєднуйтесь

Ми відкриті для ваших пропозицій. Якщо Ви можете порекомендувати спікера, будь ласка, зверніться до нас — producer2@startup.lviv.ua.