Конференція JavaScript fwdays’20


Дата: 14 березня 2020
Місце: Київ, вул. Вадима Гетьмана, 6, Mercure Congress Hall
Вартість: від 3100 грн

JavaScript fwdays’20 — це масштабна конференція від Fwdays, яка збирає JS розробників України та світу вже восьмий рік поспіль.

Вартість участі:
3 100 грн (~122 $) — 50 квитків early birds (тільки через сайт)
Інші квитки будуть доступні згодом.

20% знижка для учасників попередніх конференцій Fwdays (застосовується автоматично при купівлі квитка) і 50% знижка для студентів (напишіть нам та надішліть фото свого діючого студентського квитка на orgs@fwdays.com, якщо ви студент денної форми навчання).

Купити квиток

Цього разу:
- 900 учасників
- 20 українських та світових експертних спікерів
- 3 насичених потоки доповідей + Community Stage
- доповіді англійською, українською та російською мовами
- зони з розвагами та подарунками
- потужна Afterparty

Серед спікерів:
Martin Splitt (Google) — виступить на JavaScript fwdays вже вп’яте, працює в компанії Google над Search & web ecosystems на позиції Trends Analyst / Developer Advocate, контриб’ютить в опенсорс та працює із найновішими технологіями.
Stefan Judis (Twilio) — developer evangelist у Twilio, організатор Web Performance Meetup Berlin, куратор Perf Tooling Today.
Наталія Теплухіна (GitLab) — Vue.js Core Team Member, працює Senior Frontend Engineer в компанії GitLab. Спікерка на конференціях, пише статті на різноманітні теми, пов’язані з Vue.js. Завдяки цим активностям вона здобула звання Google Developer Expert з веб-технологій. CTO ініціативи VueVixens, нонпрофіт-організації, що проводить воркшопи з Vue.js для жінок.
Ілля Климов (JavaScript.Ninja) — Senior Frontend Engineer y GitLab, понад 12 років з JavaScript у всіх його проявах та більше 10 років викладає у 2-х ВНЗ, засновник навчального ресурсу JavaScript.Ninja.
Sara Vieira (CodeSandbox) — розробниця у @codesandbox, GraphQL та Open Source ентузіастка, обожнює барабани та фільми жахів.
Олексій Распопов (DataRobot) — Розробник з 5-річним стажем, який в основному працює з JavaScript, HTML+CSS, іноді Python. Любить знаходити нові ідеї та практики в різних технологіях.

Знайомтесь з іншими спікерами на сайті

Приєднуйтесь до нас у:
Telegram-чаті
Facebook
Twitter

Хочете бути спікером?
Ми шукаємо спікерів. Якщо ви JS розробник і хочете виступити, щоб поділитися своїми знаннями, заповніть, будь ласка, форму до 30 листопада.