Конференція ProForum2019


Дата: 30 листопада 2019
Місце: Київ, UNIT.City, UNIT.Verse, будівля B12, вулиця Дорогожицька, 3

ProForum — конференція для тих, хто свідомо ставиться до кар'єри і бажає реалізувати себе у професії. Цього разу головна тема ProForum — пристрасть. У кожного з нас є власна асоціація з цим словом. Ми переконані, що пристрасть + кар'єра — це надзвичайно вдала комбінація. І знаємо, як приготувати цей заповітний коктейль.

ЩОБ НАВЧИТИСЯ ПРАЦЮВАТИ З ПРИСТРАСТЮ, МИ ОБГОВОРИМО:
- як бути затребуваним, успішним і нарешті робити те, що любиш
- чому зміна кар'єри є трендом сучасності
- які професії та навички знадобляться нам у майбутньому
- на що робити ставку і як наважитися на різкий поворот на кар'єрному шляху
- як будувати робочі процеси, щоб пристрасть не згасала
- які інструменти саморозвитку дійсно працюють
- чому всі говорять про ефективність: де тут правда, а де міфи.

Ця конференція — must visit, якщо ви:
- хочете робити те, що вам подобається + заробляти на цьому
- маєте сумніви щодо обраної професії
- зайшли в глухий куту кар'єрному розвитку
- і не знаєте, куди рухатись далі любите свою роботу, але бажаєте чогось більшого.

Серед спікерів:
Олена Рєзанова - фахівець в області кар'єрних стратегій. Вона допомагає дорослим професіоналам зрозуміти, як і куди розвиватися далі, розібратися з тим, чого вони хочуть, і реалізувати свій потенціал.

Володимир Дегтярьов - директор українського PR-агентства Newsfront, член правління Української асоціації зі зв'язків з громадськістю (UAPR). PR-фахівець з 10-річним досвідом роботи в спеціалізованих агентствах, компаніях та НУО.

Наталія Байкалова - консультантка з профілактики емоційного вигорання, спеціалістка в області формування соціальних і бізнес навиків, сімейна психотерапевтка. Засновниця центру розвитку особистості "BAYKALOVE".

Петро Чернишов - управлінець, інвестор та засновник освітнього проекту Контора Пі – спільноти для талановитих дітей-математиків та шкільних вчителів. Екс-гендиректор Carlsberg Ukraine і «Київстар», член наглядової ради АТ «Фармак».

Інна Чут - головний продюсер освітньої платформи LABA. Спільно з командою запускає більше 20 курсів в місяць, які проходять онлайн в 4 країнах. Запустила онлайн-школу креативних професій Skvot.

Більше інформації: http://proforum.in.ua/